ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Tomaszowie Mazowieckim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Tomaszowie Mazowieckim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego ekogroszku premium dostępnego w mieście Tomaszów Mazowiecki? W takim razie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której świetny poziom i doskonałe parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. Jego zalety to również niższe zawilgocenie czy lepsza wielkość spieków, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i fizycznych lokalizacjach w mieście Tomaszów Mazowiecki dostępnych jest wiele rodzajów opału, które odznaczają się innymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, przez co możesz zamówić pewny, a zarazem ekonomiczny materiał opałowy bez wykorzystywania całego rodzinnego lub firmowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy smog jest ważnym problemem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia paliwa jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on opłacalnym wyborem, który pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do cech opału sprzęty. Dobrym wyborem będą kotły klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości piec zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając dany produkt, powinno się przeanalizować oferowane parametry. To w końcu od nich zależy, czy zakupione innowacyjne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest także przeczytać opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i innych użytkowników danego produktu pozwalają określić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest wykorzystanie oferty sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na zastosowanie węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz zakupić dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Tomaszów Mazowiecki, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki poziom i rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz także właściwą metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania materiału do ważących 25 kilogramów opakowań używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Tomaszów Mazowiecki

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Tomaszowie Mazowieckim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do