ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Lubaczowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Lubaczowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku premium w Lubaczowie? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której świetny poziom i doskonałe parametry bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas odznacza się już od pierwszych momentów stosowania o wiele wyższą wartością opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z atrakcyjnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie na serwisie internetowym i składach opału w Lubaczowie można zaopatrzyć się w wiele typów opału, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której możesz kupić sprawdzony i ekonomiczny materiał bez potrzeby wykorzystywania całego rodzinnego czy służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się z innymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, stawianie na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy kocioł wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są istotne w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, powinno się dokładnie sprawdzić jego aspekty techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane nowoczesne paliwo będzie wydajne i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed rozpoczęciem używania produktu należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest również przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pomagają określić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie produktów renomowanych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w Lubaczowie, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi założeniami są w szczególności najwyższy standard i optymalne parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest starannie selekcjonowane i pakowane. Na etapie przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Lubaczów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Lubaczowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, stawiając na wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy również nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do