ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Jordanowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Jordanowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Jordanowie? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz imponujące parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie czy lepsza wielkość spieków, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie wysokiej jakości z przystępnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w mieście Jordanów znajdziesz kilka odmian materiału opałowego, które charakteryzują się różnymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, przez co możesz kupić pewny oraz ekonomiczny materiał bez nadwyrężania osobistego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa redukcji produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest ważnym problemem w licznych miastach nad Wisłą, decydowanie się na bezpieczne dla natury materiały jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek w optymalne, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Dobrym wyborem będą piece klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w sprawną automatykę, która zapewnia precyzyjne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, powinno się dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne źródło opału będzie wydajne i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do stosowania produktu należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto ponadto sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i wcześniejszych klientów pomagają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z produktów doświadczonych i działających od długiego czasu firm, które mogą dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Jordanów, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard proponowanych rozwiązań oraz znakomite parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również właściwy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Jordanów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Jordanowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do