ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Porębie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Porębie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Poręba? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące parametry na pewno spełnią oczekiwania nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym asortymencie cechuje się przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie czy korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z przystępnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i składach opału w mieście Poręba można zakupić kilka rodzajów opału, które cechują się odmiennymi parametrami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć dobry, a zarazem wydajny materiał opałowy bez nadwyrężania osobistego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest poważnym problemem w wielu miastach nad Wisłą, decydowanie się na bezpieczne dla środowiska materiały jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest atrakcyjnym finansowo wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w sprawną automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając konkretny produkt, warto przeanalizować oferowane parametry techniczne. To właśnie od nich zależy, czy nabyte innowacyjne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie danego lokalu. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem warto także poznać recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych klientów pomagają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od wielu lat firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w Porębie, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi celami są przede wszystkim najwyższy poziom i doskonałe parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i pakowane. W trakcie przeładowywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Poręba

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Porębie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo kupowany luzem do utrzymania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Z naszą firmą możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wykorzystując najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do