ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Murowanej Goślinie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Murowanej Goślinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Murowanej Goślinie? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz niezwykle korzystne parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny w naszym asortymencie wyróżnia się w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartością opałową. Jego zalety to również niższa zawartość wilgoci i korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z niskimi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszej ofercie na serwisie internetowym i fizycznych lokalizacjach w mieście Murowana Goślina dostępnych jest wiele odmian paliwa, które różnią się od siebie parametrami. Jedno pozostaje stałe – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić pewny i wydajny materiał opałowy bez nadwyrężania rodzinnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który odznacza się głównie możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy smog jest istotnym problemem w licznych miejscowościach nad Wisłą, stawianie na bezpieczne dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on opłacalnym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w odpowiednie, dostosowane do cech opału sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie dobrany piec wykorzystujący ekogroszek ma stosowną automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są istotne w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy dokładnie sprawdzić jego parametry techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne źródło opału będzie efektywne i czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do używania produktu dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem dobrym pomysłem jest również przeczytać recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz innych użytkowników danego produktu pomagają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i działających od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w Murowanej Goślinie, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi celami są przede wszystkim wysoki standard oraz rewelacyjne parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest starannie oczyszczane i workowane. W trakcie przesypywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Murowana Goślina

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Murowanej Goślinie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim przypadku mamy propozycję skierowaną do Ciebie! U nas możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wybierając najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do