ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Piotrkowie Trybunalskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Piotrkowie Trybunalskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najlepszego ekogroszku premium w Piotrkowie Trybunalskim? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka jakość i imponujące cechy techniczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie cechuje się w pierwszej kolejności o wiele większą wartością opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Piotrków Trybunalski dostępnych jest wiele wariantów opału, które charakteryzują się odmiennymi parametrami. Jedno jest ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, dzięki której masz możliwość nabyć dobry, a jednocześnie wydajny materiał bez wykorzystywania całego osobistego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi zaletami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym zagrożeniem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a przy tym jest opłacalnym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, dopasowane do cech opału sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która gwarantuje prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek workowany, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To w końcu od nich zależy, czy wybrane nowoczesne źródło energii będzie efektywne oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie każdego lokalu. Przed rozpoczęciem stosowania produktu warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Przed podjęciem decyzji należy także przeczytać oceny ekogroszku. Informacje od producenta oraz pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pomagają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje renomowanych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale także atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Piotrków Trybunalski, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi założeniami są przede wszystkim najwyższy poziom i rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo, które jest starannie przesiewane i pakowane. Na etapie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Piotrków Trybunalski

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Piotrkowie Trybunalskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do utrzymania właściwej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do