ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Międzyzdrojach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Międzyzdrojach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku premium w Międzyzdrojach? W takim przypadku zapraszamy do zaznajomienia się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie większą wartość opałową. To także niższe zawilgocenie i korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z niskimi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i magazynach w Międzyzdrojach znajdziesz wiele wariantów materiału opałowego, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość kupić pewny i ekonomiczny opał bez nadwyrężania osobistego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który może pochwalić się szczególnie możliwością ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest poważnym problemem w licznych miejscach w naszym kraju, sięganie po bezpieczne dla natury paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, dopasowane do cech materiału sprzęty. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Odpowiednio dobrany kocioł wykorzystujący ekogroszek ma stosowną automatykę, która gwarantuje optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo generuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto wziąć pod uwagę jego aspekty techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte innowacyjne źródło energii będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie danego budynku. Przed rozpoczęciem używania materiału warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań warto także poznać oceny ekogroszku. Dane od producenta i wcześniejszych klientów pozwalają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę renomowanych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w Międzyzdrojach, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi założeniami są przede wszystkim najwyższy standard sprzedawanych produktów oraz optymalne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również odpowiednią metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest starannie przesiewane i workowane. Na etapie przeładowywania opału do ważących 25 kilogramów worków wykorzystujemy wyłącznie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Międzyzdroje

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Międzyzdrojach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wybierając najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do