ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Zduńskiej Woli.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Zduńskiej Woli i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Poszukując idealnego ekogroszku, bardzo często przeglądamy ofertę wielu producentów. Jeśli chodzi o węgiel ekogroszek, szczególnie wyróżnia się jednak marka – TOP Ekogroszek. Dostępny w ofercie ekogroszek workowany posiada najlepsze właściwości grzewcze wynikające z zastosowania wysokiej jakości sprzętu i technologii produkcji. Sprawia to, że TOP Ekogroszek to produkt klasy premium. Tym, co unikalne w produktach marki TOP Ekogroszek, jest nikła obecność substancji szkodliwych. W tym ekogroszku znajdziemy bowiem zaledwie maksymalnie 12% siarki oraz 1,2% popiołu. To dlatego jest on uważany powszechnie za najlepszy ekogroszek na rynku. Na sprzedaż ekogroszku marki TOP Ekogroszek możemy liczyć przy tym w całej Zduńskiej Woli. Wystarczy, że udamy się do jednego z wielu obiektów handlowych znajdujących się na terenie tego miasta. Możemy mieć pewność, że nie będzie problemów z dostępnością produktów tej marki, możemy również skorzystać z zamówienia internetowego, w przypadku którego cena ekogroszku nie powinna się różnić od sklepowej.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Węgiel opałowy ekogroszek to paliwo grzewcze, które posiada wiele zalet. Szczególnie starannie wyselekcjonowany i przechowywany w optymalnych warunkach ekogroszek workowany wyróżnia się najlepszą jakością spalania. Tym, co cechuje dobry ekogroszek, jest doskonała spiekalność mierzona za pomocą indeksu Rogi. W skali od 0 do 85 osiąga on około 25, dzięki czemu nie spala się on ani za szybko, ani za długo. Węgiel opałowy ekogroszek jest również niezwykle nowoczesnym paliwem, które nie wymaga częstego uzupełniania pieca na ekogroszek ani nie emituje zbyt dużej ilości pyłów gdy wykorzystujemy go w dobrych kotłach klasy 5 lub ecodesign. Decydując się na stosowanie ekogroszku, zmienimy zatem jakość naszego życia, a także osób, które mieszkają w pobliżu ogrzewanego przez nas budynku. Taki węgiel opałowy to słuszny krok w przyszłość, który możemy postawić w każdej chwili, zmieniając sposób ogrzewania obiektu, nad którym sprawujemy pieczę.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Ekogroszek to produkt wymagający szczegółowej kontroli na każdym etapie jego wytwarzania. To paliwo opałowe osiągnie dzięki temu najlepsze parametry ogrzewania. Węgiel ekogroszek wyróżnia się przede wszystkim niską emisją tlenku węgla i pyłów oraz dwutlenku węgla. W tym przypadku na szczególne wyróżnienie zasługuje ekogroszek suchy marki TOP Ekogroszek. W jego przypadku emisja dwutlenku węgla jest niższa nawet o 25%, a tlenku węgla i pyłów – o 90% w stosunku do innych paliw opałowych dostępnych na rynku. Węgiel opałowy powinien również wyróżniać się odpowiednią wartością opałową. Tutaj także produkty marki TOP Ekogroszek zbierają doskonałe opinie, ponieważ pozwalają na uzyskanie pożądanych parametrów grzewczych. Wartość opałowa powyżej 24 MJ/kg pozwala na uniknięcie zbyt częstego napełniania pieca na ekogroszek i oszczędność czasu. W przypadku takiego ekogroszku wystarczające będą 1 lub 2 wizyty w kotłowni na tydzień. Jednocześnie cena tego ekogroszku jest konkurencyjna.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP Ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Marka TOP Ekogroszek to renomowany producent ekogroszku zbierający doskonałe opinie wśród klientów instytucjonalnych, zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego. Decydując się na ekogroszek workowany renomowanej marki TOP Ekogroszek, możemy mieć pewność, że otrzymamy produkt starannie wyselekcjonowany, zapewniający najlepsze właściwości grzewcze. Gdy porównamy ekogroszek tej marki z innymi paliwami węglowymi dostępnymi na rynku, widzimy, że jest to produkt, którego cena za tonę nie jest wygórowana.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Zduńska Wola

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Zduńskiej Woli? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W Zduńskiej Woli znajdziemy wiele punktów, w którym kupimy ekogroszek w hurcie. Nie musimy się martwić o jego dostępną ilość. Przy jednorazowej wizycie w hurtowni lub w centrum budowlanym powinniśmy otrzymać taką ilość ekogroszku, która z powodzeniem wystarczy do tego, by zasilić piec na ekogroszek w mniejszym obiekcie usługowym, jak również w dużej fabryce. W Zduńskiej Woli dostaniemy ekogroszek workowany, który wytrzymuje znacznie dłużej niż ten sprzedawany luzem. Możemy przy tym liczyć na dogodne ceny hurtowe ekogroszku, adekwatne do jego wysokiej jakości.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do