ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Garwolinie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Garwolinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Garwolin? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny w naszej ofercie wyróżnia się przede wszystkim o wiele większą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie i korzystniejsza spiekalność, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to połączenie skuteczności z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie online i magazynach w mieście Garwolin możesz znaleźć wiele typów opału, które cechują się różnymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co możesz kupić pewny, a jednocześnie ekonomiczny materiał opałowy bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który może pochwalić się głównie możliwością ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy smog jest znaczącym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on korzystnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dopasowane do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Właściwie dobrany kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany ma właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając konkretny opał, powinno się wziąć pod uwagę oferowane parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie dowolnego budynku. Przed przejściem do użytkowania materiału warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto także sprawdzić oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz innych klientów pozwalają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty doświadczonych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Garwolin, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom sprzedawanych produktów oraz rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i pakowane. Podczas przesypywania paliwa do ważących 25 kg opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Garwolin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Garwolinie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy ofertę skierowaną do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do