ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Mińsku Mazowieckim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Mińsku Mazowieckim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Mińsk Mazowiecki? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne parametry techniczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny u nas charakteryzuje się już od pierwszych momentów stosowania znacznie większą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszej ofercie online i fizycznych lokalizacjach w mieście Mińsk Mazowiecki możesz znaleźć kilka rodzajów opału, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno jest stałe – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć sprawdzony i wydajny opał bez konieczności nadwyrężania domowego czy służbowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który może pochwalić się przede wszystkim możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy smog jest istotnym problemem w licznych miejscowościach w całym kraju, sięganie po bezpieczne dla otoczenia materiały jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany budynek w odpowiednie, pasujące do cech opału urządzenie. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości piec na ekogroszek workowany ma stosowną automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane aspekty techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne źródło opału zapewni odpowiednią wydajność oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem decyzji warto ponadto poznać recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych klientów pozwalają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest użycie produktów renomowanych i działających od wielu lat producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz nabyć wysokiej jakości ekogroszek workowany w Mińsku Mazowieckim, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi założeniami są w szczególności wysoki poziom oraz doskonałe parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest w uważny sposób selekcjonowane i pakowane. W trakcie przesypywania opału do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Mińsk Mazowiecki

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Mińsku Mazowieckim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do