ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Mroczy.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Mroczy i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Mrocza? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom i doskonałe parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się już od pierwszych momentów używania o wiele większą wartością opałową. Jego atuty to także mniejsza wilgotność oraz lepsza spiekalność, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to doskonałe parametry z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i składach opału w Mroczy dostępnych jest wiele rodzajów opału, które cechują się różnymi właściwościami. Jedno pozostaje niezmienne – korzystna cena ekogroszku, dzięki której masz możliwość zamówić pewny, a jednocześnie wydajny materiał opałowy bez konieczności wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym zagrożeniem w wielu miejscach w naszym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o piece klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Odpowiednio dobrany kocioł zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są istotne w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić uwagę na oferowane aspekty techniczne. To w końcu one decydują, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto również poznać recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz pozostałych użytkowników danego produktu pozwalają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Mrocza, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi celami są w szczególności wysoki standard i doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i workowane. Podczas przesypywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Mrocza

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Mroczy? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do