ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Zielonce.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Zielonce i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Zielonce? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka jakość i doskonałe parametry techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. Jego zalety to również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie skuteczności z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie na portalu internetowym i składach opału w Zielonce dostępnych jest kilka rodzajów opału, które odznaczają się innymi cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zakupić dobry, a jednocześnie wydajny materiał opałowy bez konieczności wykorzystywania całego prywatnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z innymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest ważnym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, decydowanie się na bezpieczne dla środowiska paliwa jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a do tego jest ekonomicznym wyborem, który pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Wykorzystując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, dostosowane do cech opału urządzenie. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Właściwie dobrany kocioł na ekogroszek workowany ma właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy zwrócić uwagę na jego parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo będzie wydajne i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie dowolnego budynku. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy ponadto poznać opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i innych użytkowników danego materiału opałowego pomagają określić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę doświadczonych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Zielonka, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki standard i doskonałe parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie selekcjonowane i workowane. W trakcie przeładowywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Zielonka

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Zielonce? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy magazynu, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy również stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do