ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Mońkach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Mońkach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Mońkach? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoka jakość i doskonałe cechy techniczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie oraz lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie online i składach opału w mieście Mońki dostępnych jest wiele odmian paliwa, które odznaczają się innymi właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – niska cena ekogroszku, przez co masz możliwość kupić pewny, a jednocześnie efektywny opał bez wykorzystywania całego rodzinnego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla środowiska paliwa jest najlepszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a do tego jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Chodzi o piece klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, warto dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To właśnie one decydują, czy wybrane innowacyjne źródło opału zapewni odpowiednią wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego budynku. Na starcie dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest ponadto sprawdzić oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych użytkowników danego produktu pozwalają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Mońki, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy poziom i znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. Na etapie przesypywania opału do ważących 25 kilogramów opakowań wykorzystujemy tylko legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Mońki

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Mońkach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z nami możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do