ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Orzeszu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Orzeszu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku premium dostępnego w Orzeszu? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne cechy techniczne bez wątpliwości spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek dostępny u nas cechuje się już od pierwszych momentów wykorzystywania o wiele większą wartością opałową. Jego cechy to również mniejsza wilgoć czy korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i fizycznych lokalizacjach w mieście Orzesze dostępnych jest wiele wariantów materiału opałowego, które różnią się między sobą cechami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, przez co masz możliwość zamówić dobry, a jednocześnie wydajny opał bez wykorzystywania całego osobistego czy firmowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest ważnym problemem w licznych miejscowościach w Polsce, sięganie po bezpieczne dla środowiska materiały jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do cech materiału urządzenie. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w stosowną automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, należy przeanalizować oferowane aspekty techniczne. To właśnie one decydują, czy zakupione nowoczesne paliwo zapewni wymaganą wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie dowolnego budynku. Przed przejściem do użytkowania produktu dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto również sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz wcześniejszych klientów pozwalają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie oferty doświadczonych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat firm, które mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Orzesze, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi celami są przede wszystkim najwyższy standard proponowanych rozwiązań oraz rewelacyjne parametry. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym właściwą metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i workowane. W trakcie przeładowywania paliwa do ważących 25 kg worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Orzesze

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Orzeszu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do