ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Opocznie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Opocznie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Opoczno? W takim przypadku zachęcamy do zaznajomienia się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz imponujące cechy techniczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Opoczno dostępnych jest kilka typów materiału grzewczego, które charakteryzują się odmiennymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co każdy klient ma możliwość zakupić pewny oraz wydajny opał bez potrzeby wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się z innymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla środowiska paliwa jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do cech materiału sprzęty. Dobrym wyborem będą piece klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości kocioł na ekogroszek jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na jego parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy zakupione innowacyjne źródło energii będzie wydajne oraz czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do użytkowania produktu warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem należy ponadto poznać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz pozostałych klientów pozwalają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zakup paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Opoczno, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki poziom proponowanych rozwiązań oraz znakomite parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłową metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie przesiewane i workowane. Na etapie przesypywania paliwa do ważących 25 kilogramów opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Opoczno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Opocznie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do