ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Krośnie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Krośnie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Krośnie? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią produktów TOP ekogroszek, której świetna jakość i imponujące cechy techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie ma przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie skuteczności z niskimi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i magazynach w Krośnie można zaopatrzyć się w wiele rodzajów opału, które różnią się między sobą cechami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu każdy ma możliwość zakupić pewny i ekonomiczny materiał bez konieczności nadwyrężania domowego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w wielu miejscach nad Wisłą, stawianie na neutralne dla środowiska paliwa jest najlepszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest on korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek w optymalne, pasujące do cech opału urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w sprawną automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe generuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są istotne przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy wziąć pod uwagę oferowane aspekty techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy ponadto sprawdzić oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych klientów pomagają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na zastosowanie paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Krosno, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi założeniami są w szczególności najwyższy standard oraz optymalne parametry. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie przesiewane i pakowane. Na etapie przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań używamy tylko zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto z nami możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Krosno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Krośnie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do