ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sulechowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sulechowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w mieście Sulechów? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoka jakość i niezwykle korzystne parametry techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie wyróżnia się przede wszystkim o wiele wyższą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie czy korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to skuteczność z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie na portalu internetowym i magazynach w mieście Sulechów dostępnych jest kilka rodzajów opału, które cechują się różnymi parametrami. Jedno jest niezmienne – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz kupić sprawdzony i wydajny materiał opałowy bez wykorzystywania całego osobistego lub firmowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, stawianie na neutralne dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a do tego jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal w optymalne, dostosowane do cech materiału sprzęty. Dobrym wyborem będą kotły klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości piec zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która zapewnia precyzyjne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed przejściem do użytkowania materiału należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest również przeczytać oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz wcześniejszych klientów pozwalają określić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty renomowanych i zajmujących się tego typu działalnością od długiego czasu firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w Sulechowie, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi założeniami są przede wszystkim wysoki standard oraz znakomite parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie przesiewane i workowane. Na etapie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sulechów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sulechowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Z nami możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do