ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Leżajsku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Leżajsku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Leżajsku? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące parametry techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartość opałową. Jego cechy to także niższa zawartość wilgoci czy lepsza zdolność spiekania, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z przystępnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie na portalu internetowym i składach opału w Leżajsku możesz znaleźć wiele rodzajów materiału opałowego, które cechują się innymi właściwościami. Jedno jest niezmienne – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość zamówić dobry, a zarazem ekonomiczny materiał bez potrzeby nadwyrężania prywatnego lub firmowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiednim ruchem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do jego parametrów sprzęty. Dobrym wyborem będą kotły klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w ciepłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając dany materiał opałowy, powinno się wziąć pod uwagę oferowane aspekty techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne źródło opału zapewni wymaganą wydajność oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed przejściem do użytkowania produktu dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań dobrą praktyką jest również sprawdzić oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego opału pomagają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na zastosowanie węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w Leżajsku, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi zasadami są w szczególności wysoki standard i doskonałe parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również właściwą metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest starannie oczyszczane i pakowane. Na etapie przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Leżajsk

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Leżajsku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zagwarantowania optymalnej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do