ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Tychach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Tychach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ekogroszku klasy premium w Tychach. Produkty TOP Ekogroszek osiągają doskonałe parametry. Warto wiedzieć o tym, że w ich przypadku zostają przekroczone akceptowane przez rynek minima. Mowa tutaj o zawartości popiołu i siarki (kolejno mniej niż 12% i mniej niż 1,2% w składzie), niskiej wilgoci (mniej niż 15%) oraz średniej zdolności do spiekania (osiągającej maksymalnie 25 RI w specjalnym indeksie Rogi). Innym, równie istotnym parametrem ekogroszku marki TOP Ekogroszek dostępnego w Tychach jest wartość opałowa. Osiąga ona parametr wyższy niż 24 Mj/kg, sprawiając, że jest to produkt uznany za najlepszy ekogroszek na rynku. Cena, którą osiągają produkty marki TOP Ekogroszek, nie jest wysoka. Można powiedzieć zatem, że węgiel ekogroszek osiąga doskonały stosunek jakości do ceny. Z produktami marki TOP Ekogroszek możliwe jest ogrzanie niemal każdego budynku, przy niskich kosztach. Chcąc kupić ekogroszek workowany, możemy się udać do jednego z wielu punktów handlowych na terenie Tychów. Sprzedaż ekogroszku odbywa się przy tym przez cały rok.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Ekogroszek to wysokiej klasy produkt, który ma wiele zalet. To paliwo opałowe o średnicy od 5 do 25 mm jest bowiem niezwykle nowoczesne. Zgodnie z licznymi badaniami, korzystając z dobrego ekogroszku w połączeniu z kotłami 5 klasy lub ecodesign, możemy zmniejszyć emisję pyłów nawet o 90%. Dzięki temu w naszej okolicy powietrze będzie czystsze, niezależnie od pory dnia i pogody. W porównaniu do standardowego węgla opałowego ekogroszek jest sporym krokiem w przód w kwestii nowoczesności. To dlatego decyduje się na niego coraz więcej firm i instytucji. Co więcej, stawiając na ekogroszek workowany możemy liczyć na jego doskonałe parametry grzewcze. Taki ekogroszek spala się bowiem znacznie dłużej niż węgiel brunatny lub węgiel kamienny, zapewniając nam czas na wypoczynek. Zasilanie pieca na ekogroszek odbywa się w związku z tym maksymalnie 1 raz lub 2 razy w tygodniu. To spore udogodnienie. Dzięki takiemu piecowi nie musimy tracić cennego czasu w ciągu tygodnia.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Ekogroszek to produkt o szczególnych właściwościach, dlatego też przed jego zakupem powinniśmy dokładnie sprawdzić jego parametry. Tylko dzięki temu uda nam się spełnić oczekiwania w zakresie ogrzania całego budynku lub konkretnych pomieszczeń. Na rynku działa wiele firm oferujących taki węgiel opałowy jak ekogroszek. Tylko niektóre z nich są jednak w stanie zapewnić optymalne spalanie. Tym wymaganiom jest w stanie sprostać m.in. suchy ekogroszek marki TOP Ekogroszek. Doskonałe opinie o tym ekogroszku wynikają z jego równej granulacji oraz odpowiedniej spiekalności, osiągającej około 20 w skali od 0 do 85. Powinniśmy także pamiętać o tym, że najlepsze parametry osiąga ekogroszek workowany. Ten sprzedawany luzem traci często swoje właściwości w transporcie lub też w trakcie przechowywania. Narażony jest on bowiem na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, biorąc pod uwagę ich właściwości cena ekogroszku nie jest wygórowana. To dlatego ekogroszek marki TOP Ekogroszek zbiera tak doskonałe opinie w każdej miejscowości, także w Tychach.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP Ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Postaw na sprawdzonego producenta ekogroszku. Produkty sygnowane logo TOP Ekogroszek to wyroby najwyższej jakości podlegające szczególnemu nadzorowi na każdym etapie. Dostępny w ofercie ekogroszek workowany jest bowiem dokładnie wyselekcjonowany w procesie przesiewania. Poza tym producent ekogroszku zapewnia także jego precyzyjne kruszenie na odpowiedniej wielkości bryłki oraz workowanie. Cena za tonę ekogroszku nie jest przy tym wygórowana. Można zatem liczyć na to, że będzie odpowiadała ona oferowanej jakości.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Tychy

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Tychach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Tychy to miejscowość, w której produkty z linii TOP Ekogroszek są szeroko dostępne. Decydując się na zakup ekogroszku dla przedsiębiorstwa lub instytucji zlokalizowanej w Tychach, nie trzeba się martwić o ceny hurtowe. Obojętnie, czy ekogroszek w hurcie będzie przeznaczony dla szkoły lub przedszkola czy też dla zakładu produkcyjnego, możemy liczyć na doskonały stosunek ceny do jakości. Ekogroszek workowany dostępny w TOP Ekogroszek jest przy tym dostarczany do Tychów w odpowiednich warunkach, zapewniających jego wysoką trwałość.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do