ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Morawicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Morawicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Morawicach? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się już od pierwszych momentów wykorzystywania znacznie wyższą wartością opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie i lepsza spiekalność, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i fizycznych placówkach w Morawicach możesz znaleźć wiele rodzajów opału, które odznaczają się innymi cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, przez co możesz zamówić pewny, a jednocześnie ekonomiczny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania domowego lub służbowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który odznacza się głównie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla środowiska materiały opałowe jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a przy tym jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Wybierając ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Dobrej jakości piec na ekogroszek workowany ma stosowną automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo generuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając właściwy opał, należy dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie dowolnego lokalu. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem dobrym pomysłem jest również sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych klientów pomagają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę sprawdzonych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w Morawicach, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi zasadami są w szczególności najwyższy poziom oferowanych rozwiązań oraz doskonałe parametry. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym odpowiedni sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób oczyszczane i pakowane. W trakcie przeładowywania materiału do ważących 25 kilogramów worków wykorzystujemy jedynie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Morawica

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Morawicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Z naszą firmą możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do