ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Śremie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Śremie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Śremie? W takim razie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz doskonałe parametry na pewno spełnią oczekiwania nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się w pierwszej kolejności znacznie większą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie czy lepsza zdolność spiekania, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z korzystnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i fizycznych lokalizacjach w Śremie dostępnych jest wiele rodzajów materiału grzewczego, które odznaczają się odmiennymi cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić pewny oraz efektywny materiał bez wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest ważnym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla środowiska materiały jest najlepszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w optymalne, pasujące do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Właściwie dobrany kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są istotne przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo zapewni odpowiednią wydajność i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto również przeczytać oceny ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz innych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest użycie oferty doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Śremie, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki poziom sprzedawanych produktów i znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest w staranny sposób przesiewane i pakowane. W trakcie przeładowywania opału do ważących 25 kilogramów worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Śrem

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Śremie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję dla Ciebie! Z naszą firmą możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do