ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Ożarowie Mazowieckim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Ożarowie Mazowieckim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium w mieście Ożarów Mazowiecki? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz niezwykle korzystne parametry techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z przystępnymi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i magazynach w mieście Ożarów Mazowiecki można zakupić kilka wariantów paliwa, które charakteryzują się różnymi właściwościami. Jedno pozostaje stałe – korzystna cena ekogroszku, przez co możesz nabyć pewny, a jednocześnie efektywny materiał bez konieczności nadwyrężania domowego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest możliwość zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy smog jest znaczącym problemem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla natury paliwa jest najlepszym ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany budynek w odpowiednie, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Odpowiednio skonstruowany piec wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo generuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne w momencie zakupu?

Wybierając właściwy opał, powinno się dokładnie sprawdzić jego parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy nabyte nowoczesne źródło energii będzie efektywne i czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie dowolnego lokalu. Na samym początku dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrą praktyką jest także poznać recenzje ekogroszku. Dane od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego materiału opałowego pomagają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę sprawdzonych i zajmujących się tego typu działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz wykorzystać dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Ożarów Mazowiecki, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi założeniami są w szczególności najwyższy poziom oraz doskonałe parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również właściwy sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest starannie oczyszczane i workowane. W trakcie przesypywania opału do ważących 25 kg opakowań wykorzystujemy tylko zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Ożarów Mazowiecki

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Ożarowie Mazowieckim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Z nami możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do