ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Krapkowicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Krapkowicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium dostępnego w mieście Krapkowice? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się przede wszystkim znacznie wyższą wartością opałową. Jego zalety to również niższa wilgoć oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to doskonałe parametry z przystępnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Krapkowice możesz znaleźć wiele odmian opału, które charakteryzują się innymi właściwościami. Jedno pozostaje stałe – świetna cena ekogroszku, przez co masz możliwość zakupić sprawdzony i wydajny materiał opałowy bez potrzeby wykorzystywania całego prywatnego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z innymi zaletami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który charakteryzuje się głównie możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest ważnym problemem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla środowiska materiały jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a do tego jest opłacalnym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek w odpowiednie, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o piece klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek ma sprawną automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie procesów ogrzewania i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne źródło energii będzie efektywne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie dowolnego budynku. Przed przejściem do użytkowania materiału dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy ponadto sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje od producenta i pozostałych użytkowników danego opału pomagają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje doświadczonych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko wysoką jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz wykorzystać wysokiej jakości ekogroszek workowany w Krapkowicach, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom sprzedawanych produktów i znakomite parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest uważnie przesiewane i workowane. Na etapie przeładowywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Krapkowice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Krapkowicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także stale zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do