ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Głogowie Małopolskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Głogowie Małopolskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w mieście Głogów Małopolski? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. To również niższa wilgoć i korzystniejsza zdolność spiekania, niż przewidziano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to efektywność z atrakcyjnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie online i magazynach w mieście Głogów Małopolski znajdziesz kilka odmian materiału opałowego, które różnią się między sobą parametrami. Jedno jest stałe – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której każdy klient ma możliwość kupić pewny oraz efektywny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania domowego czy służbowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym zagrożeniem w wielu miejscach w całym kraju, stawianie na neutralne dla otoczenia materiały jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest opłacalnym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, pasujące do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w właściwą automatykę, która zapewnia optymalne działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są kluczowe przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto wziąć pod uwagę oferowane aspekty techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie wydajne i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem używania materiału dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto również sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i pozostałych klientów pozwalają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie oferty renomowanych i działających od wielu lat firm, które mogą dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale również niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w Głogowie Małopolskim, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi założeniami są w szczególności najwyższy standard oferowanych rozwiązań i optymalne parametry. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również właściwy sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. Na etapie przesypywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Głogów Małopolski

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Głogowie Małopolskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! U nas możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do