ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Nowej Dębie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Nowej Dębie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w Nowej Dębie? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka jakość i imponujące parametry techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny u nas cechuje się w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartością opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to połączenie skuteczności z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie na stronie internetowej i składach opału w Nowej Dębie można zaopatrzyć się w kilka wariantów materiału grzewczego, które cechują się odmiennymi cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zakupić sprawdzony oraz wydajny opał bez potrzeby nadwyrężania prywatnego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w wielu miejscach nad Wisłą, stawianie na neutralne dla natury materiały jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest korzystnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł wykorzystujący ekogroszek ma właściwą automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne w momencie zakupu?

Wybierając dany opał, powinno się dokładnie sprawdzić jego parametry techniczne. To właśnie od nich zależy, czy zakupione nowoczesne źródło opału będzie efektywne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed rozpoczęciem używania materiału należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrym pomysłem jest również sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i pozostałych klientów pozwalają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje sprawdzonych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz zakupić wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Nowa Dęba, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi założeniami są przede wszystkim najwyższy standard i znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również właściwą metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie selekcjonowane i workowane. W trakcie przeładowywania opału do ważących 25 kg opakowań używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Nowa Dęba

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Nowej Dębie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? W takim razie mamy propozycję dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do