ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Giżycku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Giżycku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Giżycku? W takim przypadku zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz doskonałe parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie i lepsza wielkość spieków, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i składach opału w mieście Giżycko można nabyć wiele rodzajów materiału grzewczego, które cechują się innymi cechami. Jedno jest ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, dzięki której masz możliwość zakupić sprawdzony, a jednocześnie ekonomiczny materiał bez nadwyrężania osobistego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do poznania informacji na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który może pochwalić się głównie możliwością ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym zagrożeniem w licznych miastach nad Wisłą, stawianie na bezpieczne dla środowiska materiały jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do cech opału sprzęty. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne źródło energii będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie danego lokalu. Przed rozpoczęciem stosowania produktu warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację oraz zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest ponadto poznać oceny ekogroszku. Informacje od producenta oraz pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym wyborem jest użycie oferty sprawdzonych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na wykorzystanie węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Giżycko, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard oferowanych rozwiązań i optymalne parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz pewność, że wybierasz również właściwy sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie przesiewane i pakowane. Podczas przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków używamy jedynie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Giżycko

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Giżycku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka ponadto stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do