ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Brodnicy.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Brodnicy i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Brodnicy? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoki poziom i niezwykle korzystne parametry bez wątpienia spełnią potrzeby nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie cechuje się przede wszystkim o wiele wyższą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie czy lepsza zdolność spiekania, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie wysokiej jakości z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych placówkach w mieście Brodnica dostępnych jest kilka rodzajów paliwa, które różnią się między sobą cechami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zakupić pewny, a zarazem efektywny materiał bez nadwyrężania osobistego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest możliwość zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w licznych miastach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia paliwa jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Wybierając ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek w odpowiednie, pasujące do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio skonstruowany piec na ekogroszek jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, warto zwrócić szczególną uwagę na jego aspekty techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne źródło opału będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem należy ponadto sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz pozostałych klientów pomagają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie produktów renomowanych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w Brodnicy, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki poziom i doskonałe parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również odpowiedni sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie przesiewane i pakowane. W trakcie przesypywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Brodnica

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Brodnicy? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z nami możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy magazynu, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do