ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Świeciu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Świeciu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najlepszego ekogroszku premium w Świeciu? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz imponujące parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek dostępny u nas odznacza się już od pierwszych momentów stosowania znacznie wyższą wartością opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie oraz lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszej oferty to skuteczność z przystępnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie na serwisie internetowym i magazynach w mieście Świecie można nabyć kilka rodzajów paliwa, które różnią się od siebie parametrami. Jedno pozostaje stałe – korzystna cena ekogroszku, przez co możesz zamówić pewny, a jednocześnie wydajny opał bez potrzeby nadwyrężania rodzinnego lub służbowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do cech opału urządzenie. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości piec na ekogroszek jest wyposażony w właściwą automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając konkretny opał, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry techniczne. To właśnie one decydują, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem należy ponadto poznać opinie o ekogroszku. Dane od producenta i innych klientów pomagają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale także atrakcyjną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Świecie, to w naszym asortymencie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard sprzedawanych produktów oraz optymalne parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz pewność, że wybierasz także prawidłową metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i pakowane. Na etapie przesypywania opału do 25-kilogramowych opakowań używamy tylko zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Świecie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Świeciu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Z nami możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy magazynu, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do