ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Zawierciu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Zawierciu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Zawiercie? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz niezwykle korzystne parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny u nas wyróżnia się już od pierwszych momentów stosowania o wiele korzystniejszą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie czy korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z korzystnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i składach opału w Zawierciu możesz znaleźć kilka typów opału, które różnią się od siebie parametrami. Jedno pozostaje niezmienne – świetna cena ekogroszku, przez co masz możliwość kupić dobry i efektywny materiał opałowy bez konieczności wykorzystywania całego rodzinnego lub służbowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest ważnym problemem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla otoczenia materiały jest najlepszym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on atrakcyjnym finansowo wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, dopasowane do cech materiału sprzęty. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek workowany ma odpowiednią automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, należy przeanalizować oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy zakupione innowacyjne źródło energii zapewni wymaganą wydajność i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego budynku. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest także poznać oceny ekogroszku. Informacje od producenta oraz pozostałych użytkowników danego opału pozwalają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Zawiercie, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi założeniami są w szczególności wysoki poziom sprzedawanych produktów oraz rewelacyjne parametry. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz również właściwą metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób selekcjonowane i pakowane. Podczas przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Zawiercie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Zawierciu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do