ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Łazach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Łazach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w mieście Łazy? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której znakomita jakość i imponujące cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. Jego zalety to również niższe zawilgocenie i lepsza wielkość spieków, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z atrakcyjnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i magazynach w Łazach znajdziesz kilka typów paliwa, które różnią się od siebie parametrami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć sprawdzony oraz ekonomiczny opał bez wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który może pochwalić się przede wszystkim możliwością ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w licznych miejscowościach nad Wisłą, stawianie na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a przy tym jest on atrakcyjnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w optymalne, dopasowane do cech materiału urządzenie. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Dobrej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się przeanalizować jego parametry techniczne. To właśnie one decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie dowolnego budynku. Na starcie dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy także poznać opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz wcześniejszych klientów pomagają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie produktów sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na zastosowanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Łazach, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard i znakomite parametry. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i pakowane. Na etapie przeładowywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Łazy

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Łazach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do