ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Wyrzysku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Wyrzysku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najlepszego ekogroszku premium w mieście Wyrzysk? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz imponujące parametry techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się już od pierwszych momentów używania o wiele korzystniejszą wartością opałową. Jego cechy to także niższa wilgotność czy lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie wysokiej jakości z korzystnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszym asortymencie na serwisie internetowym i magazynach w Wyrzysku znajdziesz kilka odmian opału, które różnią się między sobą cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość nabyć sprawdzony oraz efektywny opał bez potrzeby nadwyrężania domowego czy służbowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy albo ecodesing. Szczególnie teraz, gdy smog jest istotnym problemem w licznych miejscowościach w całym kraju, decydowanie się na bezpieczne dla otoczenia paliwa jest najlepszym ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest ekonomicznym wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w stosowną automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne źródło energii zapewni wymaganą wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do używania produktu warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Przed zakupem warto ponadto przeczytać opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i wcześniejszych klientów pomagają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę doświadczonych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale także atrakcyjną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy postawisz na zastosowanie opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Wyrzysk, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom i znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest uważnie oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy jedynie zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wyrzysk

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Wyrzysku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także nieustannie odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do