ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Lądku-Zdroju.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Lądku-Zdroju i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Lądku-Zdroju? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której świetna jakość i doskonałe parametry na pewno spełnią potrzeby nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie wyższą wartość opałową. To także niższe zawilgocenie czy korzystniejsza spiekalność, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z atrakcyjnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i magazynach w Lądku-Zdroju możesz znaleźć wiele wariantów opału, które różnią się od siebie cechami. Jedno jest stałe – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz kupić pewny oraz ekonomiczny opał bez potrzeby nadwyrężania osobistego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w licznych miejscowościach w Polsce, stawianie na bezpieczne dla otoczenia materiały jest najbardziej odpowiednim wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek w optymalne, pasujące do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej jakości piec na ekogroszek workowany jest wyposażony w sprawną automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo zapewni odpowiednią wydajność i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie każdego budynku. Przed rozpoczęciem używania materiału warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań dobrą praktyką jest ponadto poznać opinie o ekogroszku. Informacje od producenta oraz innych użytkowników danego materiału opałowego pomagają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko wysoką jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na zastosowanie węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Lądek-Zdrój, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard i optymalne parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również prawidłową metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie selekcjonowane i workowane. W trakcie przeładowywania materiału do ważących 25 kg worków wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Lądek-Zdrój

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Lądku-Zdroju? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z naszą firmą możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do