ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kartuzach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kartuzach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w Kartuzach? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe parametry bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. Jego cechy to również niższa wilgotność oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to doskonałe parametry z korzystnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w mieście Kartuzy możesz znaleźć kilka wariantów paliwa, które charakteryzują się różnymi cechami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zakupić pewny oraz wydajny opał bez konieczności wykorzystywania całego domowego czy służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który może pochwalić się przede wszystkim możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest znaczącym zagrożeniem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on opłacalnym wyborem, który pozwala zaoszczędzić pieniądze. Stawiając na ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To właśnie one decydują, czy nabyte nowoczesne paliwo będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem warto również sprawdzić oceny ekogroszku. Informacje od producenta i pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje renomowanych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Kartuzach, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy poziom oferowanych rozwiązań i optymalne parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie selekcjonowane i pakowane. W trakcie przesypywania paliwa do ważących 25 kg worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kartuzy

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kartuzach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do