ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Barlinku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Barlinku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego ekogroszku premium sprzedawanego w Barlinku? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz niezwykle korzystne parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się w pierwszej kolejności znacznie większą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z niskimi opłatami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i fizycznych lokalizacjach w Barlinku znajdziesz kilka odmian opału, które odznaczają się innymi cechami. Jedno jest stałe – korzystna cena ekogroszku, dzięki której każdy ma możliwość nabyć pewny i ekonomiczny materiał opałowy bez wykorzystywania całego rodzinnego lub służbowego portfela. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest poważnym problemem w licznych miejscowościach w Polsce, sięganie po bezpieczne dla otoczenia materiały jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest on atrakcyjnym finansowo wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek w odpowiednie, pasujące do cech materiału sprzęty. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto przeanalizować oferowane parametry. To w końcu od nich zależy, czy wybrane innowacyjne źródło energii będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie danego lokalu. Przed rozpoczęciem stosowania produktu dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Przed ostatecznym wyborem należy również przeczytać oceny ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i wcześniejszych klientów pomagają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest użycie produktów renomowanych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w Barlinku, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi celami są przede wszystkim wysoki poziom i optymalne parametry. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i pakowane. Na etapie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań używamy wyłącznie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Barlinek

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Barlinku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy magazynu, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do