ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Ornecie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Ornecie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium dostępnego w Ornecie? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której znakomita jakość i imponujące parametry bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. Jego cechy to również mniejsza wilgoć oraz lepsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszym asortymencie na stronie internetowej i magazynach w mieście Orneta można nabyć kilka rodzajów materiału opałowego, które różnią się między sobą parametrami. Jedno pozostaje niezmienne – niska cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość kupić dobry, a zarazem wydajny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania rodzinnego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który może pochwalić się szczególnie możliwością ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym problemem w licznych miejscowościach nad Wisłą, stawianie na mniej szkodliwe dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do cech opału urządzenie. Chodzi o kotły klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która gwarantuje optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając konkretny materiał opałowy, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne źródło energii zapewni wymaganą wydajność i czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie każdego budynku. Na samym początku należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem decyzji dobrym pomysłem jest ponadto poznać opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz innych klientów pozwalają określić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę doświadczonych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na zastosowanie materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w Ornecie, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki standard i rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także prawidłową metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. W trakcie przeładowywania opału do ważących 25 kg opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Orneta

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Ornecie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto stale odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do