ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Międzyrzecu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Międzyrzecu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Międzyrzecu? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom i imponujące parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie odznacza się już od pierwszych momentów wykorzystywania znacznie wyższą wartością opałową. Jego atuty to również mniejsza wilgoć i korzystniejsza spiekalność, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie skuteczności z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów online i magazynach w mieście Międzyrzecz znajdziesz kilka odmian opału, które różnią się od siebie cechami. Jedno jest ciągle bez zmian – świetna cena ekogroszku, przez co możesz zakupić pewny oraz efektywny materiał bez nadwyrężania osobistego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który odznacza się szczególnie możliwością zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest ważnym problemem w licznych miejscowościach nad Wisłą, stawianie na mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najbardziej odpowiednim ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek w optymalne, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Właściwie dobrany kocioł na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo zostawia minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega szybciej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To w końcu one decydują, czy zakupione nowoczesne źródło opału zapewni odpowiednią wydajność i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie każdego lokalu. Na starcie dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem warto także przeczytać oceny ekogroszku. Dane od producenta oraz pozostałych użytkowników danego opału pozwalają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Międzyrzecz, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najistotniejszymi założeniami są w szczególności najwyższy standard oraz znakomite parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek prosto od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym odpowiednią metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i workowane. Na etapie przesypywania materiału do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Międzyrzecz

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Międzyrzecu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy również stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do