ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Chełmnie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Chełmnie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w Chełmnie? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne cechy techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartość opałową. Jego zalety to także niższa zawartość wilgoci czy lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie świetnych parametrów z korzystnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszym asortymencie na stronie internetowej i magazynach w mieście Chełmno możesz znaleźć kilka rodzajów opału, które odznaczają się odmiennymi cechami. Jedno pozostaje stałe – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zakupić pewny oraz wydajny materiał bez potrzeby wykorzystywania całego domowego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który cechuje się głównie możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w licznych miastach w Polsce, stawianie na bezpieczne dla środowiska materiały jest najlepszym ruchem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dopasowane do cech opału urządzenie. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej jakości kocioł na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie procesów ogrzewania i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się przeanalizować oferowane parametry. To właśnie od nich zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie wydajne oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed przejściem do używania produktu warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem warto ponadto sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i innych użytkowników danego opału pomagają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest użycie produktów renomowanych i działających od wielu lat firm, które mogą dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz zakupić dobry jakościowo ekogroszek workowany w Chełmnie, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki poziom i doskonałe parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. Na etapie przesypywania opału do ważących 25 kg worków używamy wyłącznie zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Chełmno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Chełmnie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do utrzymania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do