ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Lidzbarku Warmińskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Lidzbarku Warmińskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Lidzbark Warmiński? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz niezwykle korzystne cechy techniczne bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie oraz lepsza wielkość spieków, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów online i składach opału w Lidzbarku Warmińskim znajdziesz kilka typów paliwa, które odznaczają się odmiennymi właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, przez co masz możliwość zakupić pewny i efektywny materiał bez potrzeby wykorzystywania całego osobistego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w wielu miejscowościach nad Wisłą, decydowanie się na bezpieczne dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Dobrej jakości piec wykorzystujący ekogroszek workowany jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są kluczowe przy zakupie?

Wybierając konkretny opał, powinno się dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To w końcu one decydują, czy wybrane innowacyjne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem stosowania produktu dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest również przeczytać oceny ekogroszku. Dane od producenta i wcześniejszych klientów pozwalają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz nabyć dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Lidzbark Warmiński, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi założeniami są przede wszystkim wysoki standard oraz doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również odpowiedni sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie selekcjonowane i pakowane. Podczas przesypywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Lidzbark Warmiński

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Lidzbarku Warmińskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do utrzymania optymalnej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy magazynu, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do