ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Będzinie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Będzinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Ekogroszek premium w Będzinie to TOP Ekogroszek - nowoczesne paliwo węglowe, dedykowane osobom oczekującym doskonałej relacji ceny do jakości. Spełnia z dużym zapasem wszelkie rygorystyczne wymogi stawiane przez Rozporządzenie o Normach Jakości Paliw stałych, zapewniając wysoką wydajność i efektywność podczas procesu spalania. Najlepszy ekogroszek w Będzinie naszej firmy zdecydowanie przewyższa parametrami rynkowe minimum. Składa się na nie między innymi ziarno o średnicy od 5 do 25 mm, wartość opałowa równa lub wyższa 24 MJ/kg, zawartość popiołu nie więcej niż 12% oraz zawartość siarki niższa niż 1,2%. Istotna jest wilgotność, która w założeniu powinna być niższa niż 15%, a także zdolność spiekania – do 25 RI. Ekogroszek workowany wyprodukowany przez naszą markę jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów, dlatego też z pewnością spełni wszelkie ich oczekiwania. Co więcej, poprawnie ustalona cena ekogroszku naszej produkcji sprawia, że jego zakup nie nadwyręży budżetu domowego oraz firmowego w zbyt dużym stopniu. Zamów już dziś węgiel ekogroszek na sprzedaż.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Ekogroszek, czyli węgiel opałowy naszej produkcji jest obecnie jednym z najpopularniejszych, gdyż charakteryzuje się wysoką jakością w stosunku do jego ceny zakupu. Jest dedykowany do pieców na ekogroszki 5 klasy oraz ecodesign, które spełniają wszelkie wyśrubowane normy stawiane przez aktualnie obowiązujące prawo. Dzięki wyposażeniu ich w podajniki rusztowe lub rynnowe, ekogroszek workowany jest paliwem wydajnym i bezobsługowym – kotłownię wystarczy odwiedzić około raz na dwa tygodnie (nie rzadziej jednak niż zaleca producent) w przypadku kotłów z odpowiednio dużym zasobnikiem. Nie bez znaczenia jest także niska zawartość popiołu w naszym ekogroszku workowanym. Dobry ekogroszek sprzedawany w Będzinie naszej produkcji jest ekonomicznym paliwem, które z roku na rok zyskuje na popularności wśród wymagających klientów.

Jaki ekogroszek wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Kupując ekogroszek należy koniecznie ocenić jego jakość, która ma fundamentalny wpływ na efektywność ogrzewania. Ekogroszek workowany powinien charakteryzować się równą granulacją i brakiem dużego udziału podziarna i nadziarna. Tylko wtedy węgiel ekogroszek w odpowiedni sposób spełni wszelkie oczekiwania kupującego. Warto także dokładnie przeanalizować etykietę, na której znajdują się wszelkie istotne parametry użytkowe, wśród których należy wymienić zawartość siarki oraz wilgoci całkowitej i spiekalność. Te dane są sporządzone po ocenie laboratoryjnej, dlatego zawsze są zgodne z prawdą i są w pełni wiążące dla producenta. Zachęcamy także do oceny ekogroszku pod kątem jego wilgotności, która dzieli się na wilgotność stałą oraz przemijającą, zewnętrzną. Optymalnym wyborem jest węgiel ekogroszek pakowany w workach, który skutecznie zabezpiecza to paliwo przed dużą wilgotnością, a przy tym także pozwala reguluje jego parametry niezależnie od pogody. TOP Ekogroszek to paliwo charakteryzujące się najlepszymi parametrami, dlatego zawsze stanowi bezpieczny i opłacalny zakup.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek - renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

TOP ekogroszek sprzedawany w Będzinie naszej produkcji charakteryzuje się znakomitą jakością, której pilnujemy już na etapie selekcji półproduktów na kopalni. Dopracowane i precyzyjnie wykonywane czynności przesiewania, kruszenia i workowania wykonujemy za pomocą specjalistycznych narzędzi o wysokiej wydajności. Między innymi do pakowania ekogroszku producenta TOP używamy legalizowanych workowagownic, które gwarantują, że w każdym wykonanym z oddychającego worka wykonanym z polipropylenu znajduje się precyzyjnie odmierzona ilość tego paliwa. Przykładamy mnóstwo uwagi także do warunków przechowywania ekogroszku workowanego w niskiej cenie za tonę – każdy worek jest bowiem skutecznie zabezpieczony przed dostępem zbyt dużej wilgoci.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Będzin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Będzinie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Oferujemy także ilości hurtowe ekogroszku w Będzinie dla klientów, którzy zużywają bardzo dużo tego paliwa do ogrzewania większych obiektów sportowych, dużych domów wielorodzinnych czy pensjonatów i szkół. Ekogroszek w cenach hurtowych workowany lub luzem jest bardzo opłacalnym zakupem, który z pewnością szybko się zwróci. Zachęcamy także do sprzedaży ekogroszku workowanego w swojej firmie. Wymagamy jedynie utwardzonej powierzchni oraz wózka widłowego i odpowiednich urządzeń niezbędnych podczas załadunku i rozładunku worków w postaci wózka widłowego i samochodu z dźwigiem HDS. Nasza firma przekaże Ci towar oraz wiedzę, jak i pomoże z wieloma kwestiami praktycznymi, związanymi z biznesplanem lub odpowiednim zaplanowaniem łańcucha dostaw.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do