ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Warce.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Warce i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Warce? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne parametry na pewno spełnią oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to efektywność z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów online i składach opału w Warce można nabyć wiele typów materiału opałowego, które charakteryzują się różnymi cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zakupić dobry oraz ekonomiczny opał bez konieczności wykorzystywania całego domowego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety używania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który charakteryzuje się szczególnie możliwością ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w wielu miejscowościach nad Wisłą, stawianie na bezpieczne dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek w odpowiednie, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Właściwie skonstruowany kocioł na ekogroszek workowany ma sprawną automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są kluczowe przy zakupie?

Wybierając właściwy materiał opałowy, należy zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy wybrane nowoczesne źródło opału będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie dowolnego budynku. Na samym początku należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii zawartości ziaren – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest także poznać opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i pozostałych klientów pozwalają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty renomowanych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Warka, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard i optymalne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest uważnie przesiewane i pakowane. Podczas przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań używamy jedynie zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Warka

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Warce? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim razie mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do