ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kruszwicy.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kruszwicy i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium w mieście Kruszwica? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz niezwykle korzystne parametry techniczne z pewnością spełnią oczekiwania nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartością opałową. Jego cechy to również mniejsza wilgoć czy korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to efektywność z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i magazynach w mieście Kruszwica możesz znaleźć kilka odmian opału, które różnią się między sobą parametrami. Jedno pozostaje stałe – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość nabyć sprawdzony i ekonomiczny materiał opałowy bez nadwyrężania domowego lub służbowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który cechuje się głównie możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest ważnym zagrożeniem w licznych miejscowościach w Polsce, stawianie na neutralne dla otoczenia materiały jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a dodatkowo jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek w odpowiednie, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Dobrym wyborem będą kotły klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio skonstruowany kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany ma właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto zwrócić uwagę na jego parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne źródło energii będzie efektywne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie każdego budynku. Przed rozpoczęciem używania materiału dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Przed podjęciem decyzji należy ponadto sprawdzić oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i wcześniejszych klientów pozwalają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na ofertę renomowanych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, ale również niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na zakup opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz wykorzystać wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Kruszwica, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard sprzedawanych produktów oraz optymalne parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym właściwą metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i workowane. Podczas przeładowywania opału do ważących 25 kg worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kruszwica

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kruszwicy? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną do Ciebie! Z nami możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do