ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców we Wrześni.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

we Wrześni i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium sprzedawanego we Wrześni? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z linią produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom i imponujące parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie i lepsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to świetne parametry z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie online i magazynach we Wrześni można zaopatrzyć się w kilka odmian materiału grzewczego, które odznaczają się odmiennymi parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, przez co możesz zakupić dobry i wydajny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania domowego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystywania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który cechuje się głównie możliwością ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w licznych miejscowościach w Polsce, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a do tego jest atrakcyjnym finansowo wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając właściwy opał, warto dokładnie sprawdzić jego parametry. To w końcu one decydują, czy wybrane nowoczesne źródło opału będzie wydajne i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do używania materiału dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy także przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz innych użytkowników danego materiału opałowego pomagają stwierdzić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest użycie oferty doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Września, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki poziom sprzedawanych produktów oraz doskonałe parametry. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również właściwy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie oczyszczane i workowane. Podczas przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy tylko legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Września

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych we Wrześni? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do