ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Łomiankach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Łomiankach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Łomiankach? W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której znakomita jakość i niezwykle korzystne cechy techniczne bez wątpliwości spełnią oczekiwania nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. Jego atuty to także mniejsza zawartość wilgoci i lepsza spiekalność, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką klasę z niskimi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie online i składach opału w Łomiankach możesz znaleźć kilka odmian materiału opałowego, które cechują się innymi właściwościami. Jedno pozostaje stałe – świetna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zamówić sprawdzony i ekonomiczny materiał opałowy bez potrzeby wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który charakteryzuje się głównie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscowościach w całym kraju, sięganie po bezpieczne dla natury materiały jest najlepszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek w odpowiednie, dostosowane do cech materiału urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne źródło energii będzie efektywne i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie danego budynku. Na starcie należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed ostatecznym wyborem warto także przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje od producenta oraz pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie produktów sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz nabyć dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Łomianki, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard oraz rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz także właściwy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie selekcjonowane i workowane. W trakcie przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Łomianki

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Łomiankach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Z nami możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do