ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Dynowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Dynowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium w Dynowie? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której znakomita jakość i imponujące parametry techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek workowany dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. To również mniejsza wilgotność i lepsza zdolność spiekania, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to połączenie wysokiej jakości z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w mieście Dynów dostępnych jest wiele rodzajów paliwa, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, przez co możesz kupić sprawdzony oraz efektywny materiał bez potrzeby nadwyrężania rodzinnego lub firmowego budżetu. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w licznych miejscowościach w Polsce, sięganie po neutralne dla środowiska materiały jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a do tego jest opłacalnym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Odpowiednio dobrany piec zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając właściwy opał, warto dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To właśnie od nich zależy, czy nabyte innowacyjne źródło energii zapewni wymaganą wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do użytkowania produktu warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań warto także przeczytać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego opału pomagają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest użycie oferty renomowanych i zajmujących się tego typu działalnością od długiego czasu firm, które mogą dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz zakupić wysokiej klasy ekogroszek workowany w Dynowie, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard i rewelacyjne parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie oczyszczane i pakowane. W trakcie przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy tylko legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Dynów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Dynowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? W takim przypadku mamy ofertę dla Ciebie! U nas możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy magazynu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do