ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Piasecznie .
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Piasecznie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Piasecznie ? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoki poziom i imponujące parametry techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. To także mniejsza wilgotność czy korzystniejsza wielkość spieków, niż założono w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i składach opału w mieście Piaseczno możesz znaleźć kilka odmian materiału opałowego, które różnią się od siebie cechami. Jedno jest ciągle bez zmian – niska cena ekogroszku, dzięki czemu możesz kupić dobry oraz ekonomiczny materiał opałowy bez potrzeby wykorzystywania całego osobistego czy służbowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy smog jest znaczącym problemem w licznych miejscowościach nad Wisłą, stawianie na bezpieczne dla środowiska materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić pieniądze. Wykorzystując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej jakości piec wykorzystujący ekogroszek workowany ma właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić uwagę na oferowane aspekty techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane innowacyjne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie danego budynku. Na starcie warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w kwestii zawartości ziaren – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest ponadto sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego produktu pozwalają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje renomowanych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz również przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz nabyć wysokiej klasy ekogroszek workowany w Piasecznie , to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard i znakomite parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest w uważny sposób przesiewane i pakowane. Podczas przeładowywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Piaseczno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Piasecznie ? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? W takim przypadku mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do