ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Lubinie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Lubinie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Lubin? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz doskonałe parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie i lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką klasę z przystępnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i magazynach w mieście Lubin dostępnych jest wiele wariantów opału, które cechują się innymi parametrami. Jedno jest stałe – korzystna cena ekogroszku, przez co masz możliwość zamówić pewny i wydajny materiał bez potrzeby nadwyrężania prywatnego lub firmowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscowościach w naszym kraju, stawianie na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Odpowiednio skonstruowany kocioł na ekogroszek jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy nabyte innowacyjne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie dowolnego budynku. Przed przejściem do stosowania materiału dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest również sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest użycie oferty doświadczonych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz zakupić dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Lubin, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard sprzedawanych produktów oraz rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest w uważny sposób selekcjonowane i pakowane. Na etapie przesypywania opału do ważących 25 kilogramów opakowań wykorzystujemy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Lubin

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Lubinie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję skierowaną do Ciebie! Z nami możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy magazynu, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do