ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Krotoszynie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Krotoszynie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości ekogroszku premium w mieście Krotoszyn? W takiej sytuacji zapraszamy do zaznajomienia się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoki poziom i imponujące parametry techniczne bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartość opałową. Jego atuty to również mniejsza zawartość wilgoci i lepsza spiekalność, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z niskimi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie online i magazynach w Krotoszynie można zakupić kilka odmian opału, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić pewny i efektywny opał bez potrzeby wykorzystywania całego domowego czy służbowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który może pochwalić się szczególnie możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal w odpowiednie, dostosowane do cech opału urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej jakości piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, należy zwrócić uwagę na jego aspekty techniczne. To właśnie one decydują, czy nabyte nowoczesne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem stosowania materiału należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto także poznać recenzje ekogroszku. Informacje od producenta i innych użytkowników danego produktu pozwalają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz nabyć wysokiej jakości ekogroszek workowany w Krotoszynie, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy standard oraz doskonałe parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest w staranny sposób przesiewane i pakowane. Na etapie przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Krotoszyn

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Krotoszynie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do