ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Wieruszowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Wieruszowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najwyższej jakości ekogroszku premium dostępnego w Wieruszowie? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny u nas cechuje się przede wszystkim o wiele wyższą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza spiekalność, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie wysokiej jakości z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie online i magazynach w mieście Wieruszów można nabyć wiele wariantów materiału grzewczego, które odznaczają się innymi cechami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – niska cena ekogroszku, przez co możesz zakupić dobry i efektywny materiał bez nadwyrężania domowego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który odznacza się głównie możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscowościach w Polsce, sięganie po bezpieczne dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a do tego jest opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Dobrej jakości piec wykorzystujący ekogroszek jest wyposażony w sprawną automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając właściwy opał, należy wziąć pod uwagę jego aspekty techniczne. To właśnie od nich zależy, czy nabyte innowacyjne źródło energii będzie wydajne oraz czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie danego lokalu. Na starcie dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest również przeczytać oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i wcześniejszych użytkowników danego opału pomagają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest użycie produktów doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko wysoką jakość, ale także niską cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Wieruszów, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy poziom oraz optymalne parametry techniczne. Dzięki temu, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie selekcjonowane i workowane. W trakcie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wieruszów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Wieruszowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zapewnienia optymalnej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do