ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Lesznie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Lesznie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Lesznie? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz niezwykle korzystne cechy techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się już od pierwszych momentów używania znacznie korzystniejszą wartością opałową. To także mniejsza zawartość wilgoci czy korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to świetne parametry z atrakcyjnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i fizycznych lokalizacjach w Lesznie możesz znaleźć wiele wariantów materiału grzewczego, które charakteryzują się innymi parametrami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, dzięki której możesz kupić sprawdzony oraz efektywny opał bez nadwyrężania prywatnego lub firmowego portfela. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który odznacza się głównie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym problemem w licznych miastach w Polsce, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia materiały jest najbardziej odpowiednim ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić spore kwoty. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w odpowiednie, pasujące do cech opału sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Odpowiednio dobrany piec na ekogroszek workowany jest wyposażony w stosowną automatykę, która zapewnia prawidłowe działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w ciepłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek workowany, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne źródło energii będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie każdego lokalu. Na starcie należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest również poznać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz pozostałych klientów pomagają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym wyborem jest skorzystanie z oferty renomowanych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na wykorzystanie węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz wykorzystać wysokiej klasy ekogroszek workowany w Lesznie, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy poziom oferowanych rozwiązań i optymalne parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i workowane. W trakcie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Leszno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Lesznie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do