ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Szydłowcu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Szydłowcu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Szydłowiec? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której świetny poziom oraz imponujące parametry na pewno spełnią potrzeby nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma przede wszystkim znacznie wyższą wartość opałową. To także mniejsza wilgotność czy korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką jakość z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i magazynach w mieście Szydłowiec znajdziesz kilka odmian paliwa, które różnią się od siebie parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, przez co możesz nabyć sprawdzony i ekonomiczny materiał opałowy bez wykorzystywania całego rodzinnego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, dostosowane do cech opału sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości piec wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo pozostawia po sobie bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są istotne przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się przeanalizować jego parametry. To właśnie od nich zależy, czy wybrane nowoczesne źródło opału zapewni odpowiednią wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie dowolnego budynku. Na starcie należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto również poznać oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i wcześniejszych użytkowników danego materiału opałowego pomagają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę sprawdzonych i działających od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na zastosowanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Szydłowiec, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard i doskonałe parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest uważnie przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Szydłowiec

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Szydłowcu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zagwarantowania właściwej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również stale odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do